En Büyük Farkımız Desteğimiz

    Tedost olarak e-ticaret sektöründe 8 yıldır aktif olarak hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana sektörde görülen genel aksaklıkları, sorunları ya da mağdur edilen yanları deneyimleyerek tecrübe ettik. Bizlerde, vereceğimiz hizmette ilk hedefimiz bu sorunların tamamını tespit edip ve bu sorunlara karşı önlem alarak profesyonel bir e-ticaret hizmeti vermekte karar kıldık.
    Sağladığımız geniş destek saatleri sayesinde sipariş veya başka bir konuda yaşayacağınız herhangi bir konuya anlık müdahalelerde bulunarak sorunu en kısa sürede çözmeye çalışmaktayız. Piyasada bulunmayan destek sistemimiz ile siz değerli iş ortaklarımızın yanındayız. Bunun yanı sıra entegratör firma olarak Jet Teknoloji kullanan iş ortaklarımızın bizim firmamız ile ilgili yaşayabileceği herhangi bir entegrasyon sorununda da yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizim firmamızdan aldığınız xml çıktılarını sistemimize nasıl entegre edileceğinden, yine bizim firmamızdan kaynaklanan herhangi bir sorunda nasıl bir aksiyon alacağınız konusunda desteklerimiz mevcuttur.
    Hafta içi her gün ve cumartesi günleri 22.00 a kadar açık olan Whatsapp hattımız yaşayabileceğiniz herhangi bir aksaklık durumunda anında destek verebilmek için sizlerin hizmetindedir. Sonuç olarak, Tedost yaşayacağınız herhangi bir sorunda sizin yanınızdadır.
Yükleniyor...